• Spotkanie autorskie

• W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w ostatnim tygodniu przed feriami, odbyło się spotkanie autorskie z panem Stefanem Ocińskim, który z okazji 775 lecia Czarża, wydał broszurkę, pt.: "Czarże i okolice na przestrzeni wieków. Rys historyczny". Uczniowie klasy V w skupieniu wysłuchali prelekcji pana Stefana na temat historii naszej miejscowości. Dowiedzieli się wielu ciekawostek, a także chętnie odpowiadali na pytania. Bardzo dziękujemy za miłe i udane spotkanie.

• Dzień w przebraniu

• 19 stycznia 2023 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień w przebraniu za postać z bajki, filmu lub książki. Uczniowie wykazali się duża pomysłowością. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i przygotowanie ciekawych kostiumów.

• Fantastyczny występ naszych sportowców!

• 5 stycznia w Solcu Kujawskim, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w mini piłce ręcznej w kategorii dziewcząt i chłopców. Po wcześniejszym zdobyciu mistrzostwa gminy przez oba nasze zespoły, zawodniczki i zawodnicy z naszej szkoły po raz pierwszy w historii ustrzelili dublet, zdobywając mistrzostwo powiatu w obu kategoriach. Dziewczynki w meczu o pierwsze miejsce pokonały zespół z Dobrcza, chłopcy odnieśli natomiast komplet 4 zwycięstw. 12 stycznia nasze drużyny wystąpią w ¼ finału na szczeblu województwa.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki.

Zespół dziewczynek wystąpił w następującym składzie: Zuzanna Dołhun, Martyna Pszczółkowska, Agata Rosa, Wiktoria Chmielowiec, Zuzanna Grajewska, Julia Janik, Wanessa Kozdroń, Wiktoria Ziółkowska, Basia Banach.

Opiekunem drużyny jest Pani Ewelina Śliwińska

Zespół chłopców wystąpił w następującym składzie: Michał Juśkiw, Ian Kuligowski, Marcel Siewert, Jakub Berzis, Wojtek Białek, Ignacy Bujny, Bartek Dubel, Dorian Piotrowski, Cezary Podraza, Hubert Sakiewicz, Oskar Rudnicki .

Opiekunem drużyny  jest Pan Tomek Pazderski