• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Miło jest nam poinformować, że Szkoła Podstawowa w Czarżu otrzymała dotację w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” – Priorytet 3.

Jesienią ubiegłego roku złożony został wniosek o udzielenie wsparcia finansowego na zakup nowości wydawniczych oraz realizację działań promujących czytelnictwo. Uzyskaliśmy pozytywną opinię i dofinansowanie na kwotę 5000 złotych (4000 złotych kwota dotacji ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego + 1000 złotych wkład własny organu prowadzącego).

• Dzień Książki

Kwiecień obfitował w święta związane z czytaniem: Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci oraz Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji przez cały miesiąc w bibliotece trwała zabawa "Bookflix", polegająca na polecaniu ulubionych książek innym czytelnikom, które pojawiały się na specjalnej tablicy. Poza tym w czytelni pojawiło się Pudełko Czytelniczych Marzeń, do którego każdy może wrzucić tytuł książki, zapisany na karteczce, jaki chciałby, aby pojawił się w bibliotece. Został również rozstrzygnięty konkurs na "Ilustrację do książki."

• Próbny egzamin ósmoklasisty online - pierwszy w Polsce!

Bezpłatny próbny Egzamin Ósmoklasisty online na platformie ZDAY.

Uczniowie będą go rozwiązywać indywidualnie, na komputerze lub telefonie, o dowolnej porze, tak by nie kolidowało to z lekcjami w szkole.

Egzaminy zostały przygotowane przez doświadczonych ekspertów. Konstrukcją i treścią są możliwie zbliżone do prawdziwych egzaminów.

Nie posiadasz wystarczających uprawnień do wyświetlenia tej strony
      Wybrany moduł jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.

• Nazwa szkoły
        • Zespół Szkół w Czarżu
        • Adres szkoły
        • ul. Chełmińska 47, Czarże
          86-070 Dąbrowa Chełmińska
        • NR KONTA
        • 73 8142 1017 0006 7566 2000 0001
        • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Zespołu Szkół w Czarżu
        • /ZSCZARZE/SkrytkaESP

• Nie posiadasz wystarczających uprawnień do wyświetlenia tej strony
      Wybrany moduł jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.