• Realizacje programu

• 23.06.2022 r.

Wykorzystanie aparatu fotograficznego Canon ze statywem zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości przez uczniów klasy 8 do nagrania uroczystości ukończenia szkoły.

19.09.2022 r.

Rozwijanie umiejętności konstruowania i programowania wykorzystując zestawy MODI  zakupione w ramach programu#LaboratoriaPrzyszłości podczas zajęć z uczniami klasy 3.

19.10.2022r.

Uczniowie rozwijają umiejętności konstruowania i programowania stosując sprzęt zakupiony w ramach #LaboratoriaPrzyszłości -  zestawy MODI i laptop HP.

11.11.2022 r.

Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję ogólnoszkolną z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, w ramach której każda klasa przygotowywała kotylion. Wykorzystując aparat fotograficzny Canon zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości uczniowie sfotografowali prace poszczególnych klas.

5.12.2022 r.

Rozwijanie umiejętności konstruowania oraz wyobraźni przestrzennej przez uczniów zerówki stosując zestawy MODI  zakupione w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

18.01.2023 r.

Uczniowie klasy 2A podczas zajęć edukacji informatycznej korzystali z gogli wirtualnej rzeczywistości CLASSVR zakupionych w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

19.01.2023 r.

Samorząd Uczniowski wykorzystał aparat fotograficzny Canon zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości do sfotografowania strojów zaprezentowanych przez uczniów w ramach dnia w przebraniu.

15.02.2023 r.

Zajęcia w klasie trzeciej z wykorzystaniem gogli wirtualnej rzeczywistości CLASSVR zakupionych w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

20.02.2023 r.

Uczniowie zerówki wykorzystują aparat fotograficzny Canon i zestaw do oświetlenia zakupione w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości do rejestracji fotoreportażu z podróży na Arktykę.

28.03.2023 r.

Projektowanie i wydruk 3D z wykorzystaniem drukarki Banach 3D zakupionej w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

18.04.2023 r.

10.05.2023 r.

Zajęcia w klasie szóstej z wykorzystaniem googli wirtualnej rzeczywistości CLASSVR zakupionych w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.​​​​​​​​​​​​

13.06.2023 r.

Wykorzystanie googli wirtualnej rzeczywistości zakupionych w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości na zajęciach w klasie trzeciej.

14.03.2023 r.

Wykorzystanie zestawu oświetleniowego zakupionego w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości przez uczniów przy realizacji teatru cieni.