• Odbiór podręczników

• Zapraszamy Rodziców i Prawnych Opiekunów uczniów klas 1-8 do szkolnej biblioteki (budynek OSP), po odbiór podręczników w dniach:
            - 31.08.2023, w godz. 11.00 - 14.00;
            - 01.09.2023, w godz. 10.00. - 13.00.
            Zeszyty ćwiczeń zostaną rozdane przez wychowawców na początku roku szkolnego.

• NPRC

• Miło jest nam poinformować, że Szkoła Podstawowa w Czarżu otrzymała dotację w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” – Priorytet 3. Jesienią ubiegłego roku złożony został wniosek o udzielenie wsparcia finansowego na zakup nowości wydawniczych, elementów wyposażenia biblioteki szkolnej oraz realizację działań promujących czytelnictwo. Uzyskaliśmy pozytywną opinię i dofinansowanie na kwotę 5000 złotych (4000 złotych kwota dotacji ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego + 1000 złotych wkład własny organu prowadzącego). Planowane zakupy książek będą skonsultowane z uczniami, nauczycielami, samorządem uczniowskim i Radą Rodziców. Uwzględniały będą również potrzeby uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.