• 4 września 2023 r.

- 8:00 msza święta (autobus 7:10 Rafa, 7:25 Dębowiec),

- 9:00 rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w sali gimnastycznej,

- 9:30 spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych poszczególnych klas.

Kurs autobusu dla klas I-VIII po zakończeniu uroczystości.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego (4 września) nie będzie zajęć świetlicowych.

• Odbiór podręczników szkolnych

• Zapraszamy Rodziców i Prawnych Opiekunów uczniów klas 1-8 do szkolnej biblioteki (budynek OSP), po odbiór podręczników w dniach:

- 31.08.2023, w godz. 11.00 - 14.00;

- 01.09.2023, w godz. 10.00. - 13.00.

Zeszyty ćwiczeń zostaną rozdane przez wychowawców na początku roku szkolnego.