• Wizyta w kinie

• "Szczęscie Mikołajka"​​​​​

Uczniowie z klas III-V z opiekunami wybrali się dziś do kina Helios w Bydgoszczy, aby obejrzeć film animowany pt. „Szczęście Mikołajka". Wyjazdowi towarzyszyły radosne opowieści, żarty i dobry nastrój.

• "All you need is love"

• Mawiają, że wszystko co nam w życiu potrzebne, to miłość. Pod tym hasłem 16-tego lutego, w naszej szkole, odbył się miedzyszkolny walentynkowy konkurs wokalno-jezykowy. Wokaliści rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, a miłośnicy języka angielskiego, którzy niekoniecznie lubią się z mikrofonem, mierzyli się z zadaniami sprawdzającymi ich znajomość tekstów piosenek o tematyce miłosnej. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy a wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za stworzenie magicznej atmosfery.

Poniżej znajdują się linki do zadań konkursowych. Zachęcamy do zmierzenia się z tym "romantycznym" wyzwaniem.

Beyonce - Halo

Ed Sheeran - Thinking out loud

Joanna Magdziarz

• Nocowanka w ,,Fikołkach"

• W dniach z 11/12.03.2023r. uczniowie klasy IIa odebrali nagrodę konkursową- nocowankę w sali zabaw ,,Fikołki" w Plazie w Toruniu. Noc z soboty na niedzielę wypełniona była mnóstwem zabaw, harców i uśmiechów. W prgramie były m.in. warszaty kulinarne, podchody z latarkami, bitwa na poduszki, dyskoteka z nauką kroków, zabawy  na ściance wspinaczkowej i tunelach, kino  itp. Dzieci wróciły bardzo zadowolone. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli wygrać.

wychowawczyni: Ciechacka Daria