• Podręczniki do religii 2022-2023

• Podręczniki do religii w roku szkolnym 2022/2023

Klasa „0”

Podręcznik do nauki religii dla dzieci sześcioletnich „Tak! Jezus mnie kocha.”,

Klasa pierwsza

Podręcznik dla klasy pierwszej szkoły podstawowej „Poznaję Boży świat”,

Klasa druga

Podręcznik dla klasy drugiej szkoły podstawowej  "Odkrywam królestwo Boże"

Klasa trzecia

Podręcznik dla klasy trzeciej szkoły podstawowej  „Poznaję Jezusa”

Klasa czwarta

Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej „Jestem chrześcijaninem”,

red. ks. Jan Szpet, Danuta Jackowiak, wydawnictwo Święty Wojciech, Poznań

Klasa piąta

Podręcznik dla klasy piątej szkoły podstawowej „Szczęśliwi, którzy szukają prawdy”.

Klasa szósta

Podręcznik dla klasy szóstej szkoły podstawowej "Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno"

Klasa siódma

Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej „Szczęśliwi, którzy czynią dobro”